8 Nisan 2013 Pazartesi

***Balayıııı, Bal-Ayı :)) *

Lanet olası gri havanın bizi terk edeceği yoksa eğer, bizde hayal edelim her zamanki gibi dedim, kendimi balayında burada hayal ettim :)))
Nasıl mutlu oldum, nasıl mutlu oldum, anlatamam :)
Doğal olan her şeye hayranlık besleyen ben, koltuğumda oturmuş çayımı içerken yer döşemelerine değilde kumlara basıyorum, yemeğimi yerken ayağımın altında kumlar var, her yer bembeyaz ve ahşap, e haliyle negatif bir şey kalmıyor üzerimde, mutluyum, huzurluyum, e bir de deniz var daha ne olsun ;)
Sizde benim gibi deniz ve doğa aşığı iseniz şayet çokta uzakta değil, Portekiz de, Comporta kasabasında bulabilirsiniz aradığınızı. Ben bir iki arkadaşımı alıp önden bir kontrole gideyim diyorum hatta.... 


Casas Na Areia'yı çok sevdim. Şehirden uzakta olması benim burayı tercih etme sebeplerimden biri olabilir.İstanbul'da yaşarken sessizliğe ihtiyaç duyuyorsunuz, ve şehirden ne kadar uzakta olursanız sessizliğe o kadar yaklaşıyorsunuz. Bu tarz yerlerden hoşlananlar içinde alternatif olsun istedim, bakalım beğenecek misiniz :))
5 yorum:

 1. Hi dearest, I love your post! Lovely blog!
  I always love to follow inspirational blog like this!
  Would you like to follow each other on GFC & Bloglovin? Let me know? :)


  sausanhanifah.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. o zaman moral bozmayalım enrjı depolayalımm..umarım en kısa surede hayalın olur

  YanıtlaSil
 3. Çook teşekkür ederim :) Hepimizin hayalleri gerçek olsuuunnn :)

  YanıtlaSil
 4. merhaba canım bnnmmm :D
  bende yenı geın olarak cok begendım bloğunu hatta bayıldım bayldım hayrılı olsun hersey gonluncce olsun banada beklerım sevgıler:)

  YanıtlaSil
 5. Çok teşekkür ederim Bircancıım :)) çok mutlu ettin beni :) Sana da bir ömür boyu mutluluklarrrrrrr :))

  YanıtlaSil